17 NIEDZIELA ROKU
28.07.2019 r.
1. Kończy się „Tydzień św. Krzysztofa”, zaraz po Mszy św. będą błogosławione pojazdy, a przy wyjściu będzie możliwość złożenia do puszki ofiary na środki transportu dla misjonarzy.
2. W ubiegły piątek ze Świnoujścia i Kamienia Pomorskiego wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W poniedziałek 29 lipca, po Mszy św. o godzinie 7.00 pielgrzymi wyruszą z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie. W codziennych modlitwach pamiętamy o Pielgrzymach. Pielgrzymka zakończy się 13 sierpnia.
Bardzo dziękuję Paniom i Panom Strażakom, którzy przygotowali w Strażnicy OSP posiłek w piątek i sobotę, również słowa serdecznego podziękowania kieruje do Rodzin, które przyjęły Pielgrzymów na nocleg. Dziękuję również do Paniom i Panom z Laski i Dargobądza, którzy w piątek przyjęli pielgrzymów na trasie pielgrzymki.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godzinie 18.30 krótsza niż zwykle adoracja Najświętszego Sakramentu w Kolegiacie ze względu na malowanie „małego kościoła”. W piątek zmiana tajemnic różańcowych i możliwość złożenia ofiary na Radio Maryja i telewizję TRWAM.
4. Do sakramentu pokuty i pojednania można przystąpić codzienne pół godziny przed Mszą świętą, czyli o 17.30.
5. W tym tygodniu planowane jest zakończenie malowanie kościoła pw. św. Stanisława, dlatego proszę chętnych o przyjście w sobotę na godz. 15.00, aby przygotować kościół do sprawowania Mszy św. na niedzielę w przyszłą niedzielę o 8.00 i 9.30.
6. Gościom i Parafianom życzę błogosławieństwa Bożego i dobrej pogody.
7. Proszę o zainteresowanie się tygodnikiem „Niedziela”.

• IP: 3.136.22.50

sobota, 20 kwiecień 2024 14:36