17 NIEDZIELA ROKU

26.07.2020 r.

1. Kończy się „ Tydzień św. Krzysztofa”, którego hasłem są słowa: „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa” , zaraz po Mszy św. będą błogosławione pojazdy, a przy wyjściu będzie możliwość złożenia do puszki ofiary na środki transportu dla misjonarzy.

2. Wczoraj z Pustkowa wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, ze względu na pandemię jest to zaledwie kilkuosobowa grupa. Dzisiaj Pielgrzymi dotrą na nocleg w naszej parafii. Dzisiaj w „Małym kościele” o godzinie 20.30 Pielgrzymi odprawią nabożeństwo, na które zapraszają także Parafian i Gości. W codziennych modlitwach pamiętamy o Pielgrzymach, pielgrzymka zakończy się 13 sierpnia.

3. 26 lipca, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie św. Anny i św. Joachima rodziców Matki Bożej, a babci i dziadka Pana Jezusa, w naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach.

4. W tym tygodniu przypada I. sobota miesiąca.

5. Do sakramentu pokuty i pojednania można przystąpić codzienne pół godziny przed Mszą świętą, czyli o 17.30.

6. Gościom i Parafianom życzę błogosławieństwa Bożego i dobrej pogody.

7. Proszę o zainteresowanie się tygodnikiem „Niedziela”.

• IP: 18.117.81.240

środa, 24 kwiecień 2024 01:21