Wolin, dn. 11.07.2021

1. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Brunona z Kwerfurtu, we wtorek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek św. Bonawenturę, a w piątek Matkę Bożą z Góry Karmel.
  2. W czasie wakacji prosimy o korzystanie z posługi konfesjonału przed Mszą św. Biuro parafialne w czasie wakacji w soboty nieczynne.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Niedzieli”.
  4. Dziękujemy za ofiary składane jako niedzielna taca do skarbony przy wyjściu z kościoła.
  5. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia z zapewnieniem o naszej modlitwie. Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

*Komunikat Kurii Metropolitalnej*

Uprzejmie informujemy, że w tym roku po raz 37. wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Stepnicy, Szczecina, Stargardu, Choszczna i Bierzwnika. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na stronie internetowej: www.szczecinska.pl oraz profilu: facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Zapraszamy wszystkich do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę.

• IP: 18.216.186.164

piątek, 19 kwiecień 2024 14:54