Ogłoszenia duszpasterskie
Wolin - jedno z najstarszych polskich miast
Wolinianie przyjęli chrzest dzięki misjom chrystianizacyjnym biskupa Ottona z Bambergu.
Adoracja
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -
3 NIEDZIELA ROKU - 26.01.2020 r.
*
*
1. Dzisiaj przypada 3 rocznica śmierci ks. prałata Jana Ubermana, o godzinie 11.00 będzie odprawiona w jego intencji Msza św. a po wieczornej Mszy św. koncert kolęd w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego.
*
2. Msze św. w dni powszednie od jutra będą odprawiane o godzinie 17.00 w Kolegiacie.
*
3. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego - zwane również Matki Bożej Gromnicznej, prosimy o przyjście na Mszę św. ze świecami, ich poświęcenie będzie na początku każdej Mszy świętej.
*
4. Za tydzień w święto Ofiarowania Pańskiego wikariusz ks. Piotr Sobczyński obchodzi 30 rocznicę urodzin, solenizant odprawi Mszę św. dziękczynną w przyszłą niedzielę o godzinie 12.15. Bardzo zachęcam do wspólnej modlitwy dziękczynnej.
*
5. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską kolędę – bardzo dziękujemy za otwarcie domów, rozmowę, a także za ofiarę złożoną na Kurię Biskupią, Seminarium Duchowne, potrzeby parafii oraz dla nas duszpasterzy. Przepraszam mieszkańców ulicy Wojska Polskiego, że w minioną niedzielę w czasie ogłoszeń parafialnych niedokładnie określiłem czas kolędy, przez co wielu miało wątpliwości co do dnia kolędy.
Rodziny, które zostały pominięte lub czas kolędy im nie odpowiadał mogą po Mszy świętej w zakrystii zgłosić kolędę uzupełniająca.
*
6. Chór Julin zaprasza jutro do Wolińskiego Dworku na koncert kolęd o godzinie 17.30.
*
7. W tym tygodniu sobota będzie pierwszą miesiąca.
*
8. Parafia pw. św. Ottona w Kamieniu Pomorskim organizuje pielgrzymkę do Medjugorie i słonecznej Chorwacji w dniach od 25 maja do 1 czerwca, dokładne dane jak zapisać się na pielgrzymkę, koszt i dokładny program znajduje się w ulotce, którą można wziąć ze stolika przy wyjściu, na którym jest także tygodnik „Niedziela”.

Orszak Trzech Króli 2020

po krańce ziemii

Statystyka strony

1.png4.png7.png7.png1.png9.png8.png
Dzisiaj404
Wczoraj981
Tydzień404
Miesiąc32897
Razem1477198

Visitor Info

  • IP: 35.175.201.14
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

1
Online

poniedziałek, 27 styczeń 2020 10:31

Komentarze, informacje

 

<

 

Koronka za konających