2. NIEDZIELA ROKU
14 stycznia 2024r.
1. W środę , 17 stycznia, w Kościele rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, którego hasłem są słowa: „ Będziesz miłował Pana Boga swego….a swego bliźniego jak siebie samego”
Pamiętajmy w naszych codziennych modlitwach o tej intencji Kościoła, gdyż Chrystus w Wieczerniku modlił się, aby wszyscy Jego uczniowie stanowili jedno.
2. W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a po nim - Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o naszych Babciach i Dziadkach, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i serdeczna pamięć.
W przyszłą niedzielę nasze uczestnictwo we Mszach świętych ofiarujmy w intencji naszych Babć i Dziadków.
3. Wczoraj zakończyliśmy kolędę w naszej parafii, bardzo dziękujemy za otworzone drzwi, za rozmowy, a także za ofiarę kolędową i na Seminarium Duchowne. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku Pańskim, a także opieki Matki Bożej.
4. Msze św. w ciągu tygodnia odprawiamy o godzinie 17:00. a w środę 15 minut przed Mszą św. odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. Na czas ferii Uczniom i Nauczycielom, życzymy dobrego odpoczynku.

• IP: 3.144.96.159

poniedziałek, 29 kwiecień 2024 11:10