21 NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.08.2019 r.
1. W tym tygodniu w naszej parafii posługę duszpasterską rozpocznie ks. Marcin Miczkuła, który do wczoraj był wikariuszem parafii p.w NMP Królowej  Świata w Stargardzie. Ks. Piotr Haluch dekretem Ks. Arcybiskupa został przeniesiony do parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Szczecinie.
2. Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, Msza św. o godzinie 18.00.
3. W środę, 28 sierpnia, kolejny, ale już ostatni w tej edycji koncert organowy w naszej Kolegiacie o godzinie 18.30. W czasie koncertu na organach grać będzie pan profesor Andrzej Chorosiński i usłyszymy pieśni w wykonaniu 3 tenorów O. Rafała Kobylińskiego, ks. Pawła Sobierajskiego i ks. Zdzisława Madeja. Wstęp wolny, zachęcajmy do jak najliczniejszego udziału.
4. W przyszłą niedzielę, 1 września, 80 rocznica wybuchu II wojny światowej za pomordowanych w obozach koncentracyjnych i ofiary II wojny światowej modlić się będziemy szczególniej w czasie Mszy św. o godzinie 11.00.
5. Dziękuję ks. Bartoszowi Adamiakowi wikariuszowi ze Stargardu za pomoc w sprawowaniu liturgii w dzisiejszą niedzielę.

• IP: 18.218.234.83

poniedziałek, 29 kwiecień 2024 13:58